top of page
Website Banner.png

Fuar Hakkında

Patisserie '24, alanında Türkiye'deki en büyük endüstri fuarı olmayı hedeflemektedir.Sektörü bir endüstri niteliğinde değerlendirip profesyonel bakış açısıyla yapılan Patisserie '24 , tedarik zincirinin bütün halkalarını, profesyonel ve sektörel ziyaretçi ile buluşturacak. 

Sektörün gücüne güç katmayı hedeflenen bu fuarda kapsamlı ürün grupların yanı sıra ulusal ve uluslararası profesyonel ziyaretçi ve son kullanıcı da yer alacaktır. 

Güncel ve stratejik pazarlama çalışmalarından yararlanarak ve 25 yıllık fuarcılık tecrübemize dayanarak 2024 yılının en ilgi gören endüstri fuarını düzenleyeceğimize inanıyoruz. 

Siz de bu muhteşem buluşmada şimdi yerinizi alın.

Neden Katılmalısınız

Patisserie '24 katılımcılarına yeni müşteriler bulma, mevcut müşterilerle ilişkilerini güçlendirme ve işlerini geliştirme fırsatı sunan en önemli satış ve pazarlama platformu olmayı hedeflemektedir.

 

Yüksek ziyaretçi kalitesi ve ürün gruplarının çeşitliliği, burayı Pasatane, Kafe, Kahve, Dondurma ve Çikolata profesyonellerinin mutlaka katılması gereken bir buluşma noktası haline getiriyor.

 

Patisserie Show'aa katılarak ürünlerinizi hedef kitlenizdeki ticari alıcılarla buluşturabileceksiniz.

 

  • Marka Bilinirliliğinizi Arttırın, Hedef Müşterilerinize Ulaşın

  • Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

  • Şirketlerin Karar Mercilerine Doğrudan Ulaşın

  • İş Ağınızı Genişletin ve Uluslararası Pazarlara Açılın

Patisserie '24 
Katılmanız İçin
Bir Kaç Neden Daha

  • Profesyonel satın alma ve yatırımcı uzman ziyaretçilerin yüksek ilgi göstereceği platformda yer alma fırsatını yakalayın

  • Kahve, dondurma ve çikolatanın tüm yönleriyle ilgili yenilikçi trendler ve fikirlerle dolu eksiksiz bir fuara katılarak markanızın değerini daha da arttırın

  • Rüya ikili dondurma & kahve: farklı çeşitlerde, farklı tariflerde sunulan ve tüketicinin beğenisini kazanan kahve ve dondurma sektörünün başrolünü oynadığı fuarda yer alma ayrıcalığını yaşayın.

  • 25 yıla aşkın fuar düzenleme tecrübesinin verdiği vizyon ve öngörü ile düzenlenen fuara katılarak profesyol bir fuar deneyimine sahip olun

Ticaretin Tatlı Geleceğini Yaratıyoruz

bottom of page